Ziggo verhoogt prijs voor extra tv-ontvanger

Ziggo verhoogt prijs voor extra tv-ontvanger

Ziggo verhoogt per 1 september de prijs voor de extra mediabox en CI+ ontvanger. De huurprijs van de Extra Next Mini gaat van 4,00 naar 6,00 euro per maand. De CI+ module gaat van 2,00 naar 4,00 euro per maand. De nieuwe prijzen gelden voor zowel nieuwe als bestaande Ziggo klanten.

Voor klanten die gewend zijn om op meerdere plekken in huis televisie te kijken betekent dit een structurele prijsverhoging van 24,00 euro per jaar per extra ontvanger. Ziggo biedt maximaal drie mediaboxen per huishouden aan. Voor de eerste mediabox inbegrepen bij het internet en tv abonnement verandert er niets, die prijs blijft hetzelfde.

Tv-ontvangerHuidige prijsPer 1 sept.
Extra Next Mini€4,00€6,00
Extra CI+ module€2,00€4,00

De Extra Next Mini biedt toegang tot 4K-beeldkwaliteit, terugkijken, opnemen en apps zoals Netflix en YouTube. Klanten kunnen het apparaat eenvoudig installeren. De Next Mini heeft alleen een internetverbinding nodig kan zonder coax-kabel aangesloten worden via wifi. Opzeggen kan maandelijks.

Voor wie deze kostenverhoging te gortig vindt, is er ook een goedkoper alternatief beschikbaar. Denk aan het gebruik van de Ziggo GO-app op een tablet, laptop of smart-tv. Deze oplossing is vaak voldoende voor mensen die geen uitgebreide opname- of terugkijkfuncties nodig hebben, en liever besparen op maandlasten.